LOGO DOGSPORT 

Mėgėjams ir profesionaliems šunų augintojams siūlome prekių sportui, dresūrai, paklusnumo ar apsaugos įgūdžių ugdymui. Patys auginame ir dresuojame šunis daugiau kaip 15 metų. Per tuos metus susipažinome su geriausiais Europos šunų augintojais ir dresuotojais, kartu su jais dirbome, mokėmės, turėjome galimybę išbandyti įvairių gamintojų priemones. Su gamintojais bendraujame tiesiogiai, be tarpininkų, tad savo pirkėjams galime pasiūlyti patikimas ir išbandytas priemones už ypač patrauklią kainą.

Lietuvoje atstovaujame visame pasaulyje pripažintą profesionalių šunų augintojų ir dresuotojų prekės ženklą GAPPAY. Šio čekų gamintojo dresavimo priemonės gaminamos rankomis, yra pripažintos visame pasaulyje ir įvertintos profesionalų. Nuo 1992 m. jos naudojamos tarnybinių šunų dresavimui beveik visame pasaulyje.

HERM. SPRENGER – tai jau bene keturias kartas, nuo 1872 metų gyvuojantis šeimos verslas. Ši Vokietijos įmonė gamina reikmenis šunų ir žirgų sportui ir taip pat yra gerai žinoma pasaulyje. Auštos kokybės metalo gaminiai pažymėti HS kokybės ženklu ir atitinka tarptautinių standartų keliamus reikalavimus. Ilgametė gamybos patirtis, bendradarbiavimas su šunų sporto specialistais, dresuotojais ir medicinos atstovais užtikrina, kad įsigytas produktas pateisins Jūsų lūkesčius.

STARMARK per dešimt savo egzistavimo metų tapo pasauline lydere gyvūnų mokymo srityje. Įmonės  pagrindinis tikslas – kad su jų sukurtais produktais šunų dresūra taptų smagiu užsiėmimu, o laisvalaikis su šunimi paliktų tik pačius geriausius įspūdžius. Įmonės ekspertai kartu su sertifikuotais dresuotojais ir šunų elgesio specialistais kuria interaktyvius žaislus ir įvairias mokymosi priemones, kurias praktiškai mielai išbando STARMARK mokyklų šunys.

 LOGO GAPPAY           LOGO STARMARK           LOGO SPRENGER