Aplankykite atnaujintą parduotuvę www.husse.lt

KOKYBIŠKI PRODUKTAI, MALONUS APTARNAVIMAS, ir daugiau nei 25 metų PATIRTIS

Jau penkerius metus Lietuvoje ir Latvijoje atstovaujame prekės ženklą HUSSE. Šis prekės ženklas buvo sukurtas 1987 metais Švedijoje. Per daugiau LOGO HUSSE SMALL kaip 25 metus nedidelė įmonė tapo tarptautine bendrove, kuri turi daugiau kaip 750 atstovų 40-yje pasaulio šalių.

HUSSE asortimentas – tai kokybiški premium ir super premium produktai šunims ir katėms: visavertis maistas (sausas ir konservai), skanėstai, papildai, kraikas, priedai, papildai žirgams. Tiek mėgėjai, tiek profesionalai teigiamai įvertino siūlomus produktus ir aptarnavimą, o HUSSE prekės ženklas tapo kokybiškų prekių šunims ir katėms pristatymo į namus lyderiu.

HUSSE produktų prekybos vietose nerasite. HUSSE distributoriai ir atstovai tiesiogiai bendrauja su pirkėjais, todėl gali pasiūlyti labiausiai tinkamus produktus ir paslaugas už puikią kainą. Prie HUSSE komandos gali prisjungti kiekvienas, mylintis gyvūnus: šiuo metu plečiame franšizės tinklą Lietuvoje ir ieškome HUSSE distributorių ir atstovų (daugiau informacijos).

HUSSE produktai gaminami tik iš aukščiausios kokybės, lengvai virškinamų produktų, be jokių cheminių ar genetiškai modifikuotų priedų. Unikalus gamybos procesas atitinka Europos Sąjungos keliamus standartus. Įvertinkite švedišką kokybę – užsakykite HUSSE produktų dabar!

Kur užsisakyti?
Patarimai klientams